Services API Key Authentication (3.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
