Services API Key Authentication (3.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Name
jv: Jeneng

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
