Services API Key Authentication (3.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
