Services API Key Authentication (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
