Services API Key Authentication (3.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: API Key
pl: Klucz API

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: User UUID
pl: UUID użytkownika
