Services API Key Authentication (3.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Name
sl: Ime

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
