Services API Key Authentication (3.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: API Key
es: Clave API

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
