Services API Key Authentication (3.0.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
