Services API Key Authentication (3.0.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
