Services API Key Authentication (4.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Name
lv: Nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
