Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Machine Name
he: שם מכונה
