Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Machine Name
ja: システム内部名称
