Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
