Session Inspector (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Location
pt: Localização

en: Current
pt: Atual

en: Configuration
pt: Configurações

en: ago
pt: atrás

en: Browser
pt: Navegador

en: Testing
pt: Testando
