Session Inspector (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Location
jv: Lokasi

en: Current
jv: Saiki

en: Testing
jv: Ujian
