Session Inspector (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Timestamp
bg: Време

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Location
bg: Местоположение
