Session Inspector (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Current
lv: Pašreiz

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Testing
lv: Testēšana
