Session Inspector (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: Current
gl: Actual

en: ago
gl: fai

en: Browser
gl: Navegador

en: Testing
gl: Probando
