Session Inspector (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Current
th: ปัจจุบัน
