Session Inspector (1.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Unknown
da: Ukendt

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: Location
da: Lokation

en: Current
da: Aktuelle

en: ago
da: siden

en: YES
da: JA

en: Testing
da: Test
