Session Inspector (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Current
hr: Trenutno

en: Browser
hr: Preglednik

en: Testing
hr: Testiranje
