Session Inspector (1.0.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Date format
de: Datumsformat

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Location
de: Ort

en: Current
de: Aktuell

en: ago
de: her

en: Browser
de: Internet-Browser

en: YES
de: JA

en: Testing
de: Testen

en: Sessions
de: Sitzungen

en: @name format: @date
de: @name Format: @date
