Session Inspector (1.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Location
ne: स्थान
