Session Inspector (1.0.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង
