Session Inspector (1.0.4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Unknown
es: Desconocido

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: Location
es: Ubicación

en: Current
es: Actual

en: ago
es: hace

en: Browser
es: Navegador

en: YES
es: SÍ

en: Testing
es: Probando

en: @name format: @date
es: @name formato: @date
