Session Inspector (1.0.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Unknown
ja: 不明

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Custom
ja: カスタム

en: Location
ja: 場所

en: Current
ja: 現在

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Testing
ja: テスト

en: @name format: @date
ja: @name フォーマット: @date
