Session Inspector (1.0.4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Location
ro: Locaţia

en: Current
ro: Actual

en: ago
ro: în urmă

en: YES
ro: DA

en: Testing
ro: Testare
