Session Inspector (1.0.6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Location
fr: Emplacement

en: Current
fr: Actuel

en: ago
fr: il y a

en: Browser
fr: Navigateur

en: YES
fr: OUI

en: Testing
fr: Test

en: @name format: @date
fr: Format @name : @date
