Session Inspector (1.0.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Browser
hy: Բրաուզեր
