User Session Management and Monitoring (1.0.1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Name
ml: പേര്

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
