User Session Management and Monitoring (1.0.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Name
ur: نام

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
