User Session Management and Monitoring (1.0.4) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Name
bn: নাম

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Order
bn: ক্রম

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
