User Session Management and Monitoring (1.0.4) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Login
sv: Logga in

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Name
sv: Namn

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Email
sv: E-post

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Details
sv: Detaljer

en: Desc
sv: Fallande

en: Filters
sv: Filter

en: Order
sv: Ordning

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Operation
sv: Funktion

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Logout
sv: Logga ut

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Query
sv: Databasfråga

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Asc
sv: Stigande
