User Session Management and Monitoring (1.0.5) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Operation
eo: Operacio

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Apply
eo: Apliku
