User Session Management and Monitoring (1.0.5) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Email
mr: ईमेल

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Message:
mr: संदेश:
