User Session Management and Monitoring (1.0.5) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Email
ne: ईमेल

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Message:
ne: संदेश
