User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Operation
ast: Operación

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Browser
ast: Restolador

en: Message:
ast: Mensax:
