User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Email
bg: Е-поща

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Operation
bg: Действие

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Apply
bg: Търси
