User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
