User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Login
ca: Entrada

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Operation
ca: Operació

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Title:
ca: Títol:

en: Logout
ca: Sortir

en: Browser
ca: Navegador

en: Message:
ca: Missatge:

en: Query
ca: Consulta

en: Apply
ca: Aplica

en: View details
ca: Detalls de la vista

en: Custom error message
ca: Missatge d'error personalitzat
