User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Reset
da: Gendan

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Email
da: E-mail

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Operation
da: Handling

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Title:
da: Titel:

en: Logout
da: Log ud

en: Message:
da: Besked:

en: Query
da: Forespørgsel

en: Apply
da: Udfør

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: View details
da: View-detaljer
