User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone number
ga: Fón

en: Title:
ga: Teideal:

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
