User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Browser
hy: Բրաուզեր
