User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Login
ja: ログイン

en: Reset
ja: リセット

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Email
ja: メール

en: Hostname
ja: ホスト名

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Operation
ja: 操作

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Logout
ja: ログアウト

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Query
ja: クエリー

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Apply
ja: 適用

en: View details
ja: ビューの詳細

en: Custom error message
ja: カスタムエラーメッセージ
