User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Name
ka: სახელი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Message:
ka: შეტყობინება:
