User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Operation
kk: Операция

en: Message:
kk: Хабарлама:
