User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Email
lt: El. paštas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Query
lt: Užklausa

en: Apply
lt: Pritaikyti
