User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Email
lv: E-pasts

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Operation
lv: Operācija

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Logout
lv: Iziet

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Query
lv: Vaicājums

en: Apply
lv: Apstiprināt
