User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Email
mn: Имэйл

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Browser
mn: Хөтөч
