User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Submit
ms: Serah

en: Cancel
ms: Batal

en: Login
ms: Log masuk

en: Reset
ms: Set semula

en: Daily
ms: Harian

en: Weekly
ms: Mingguan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Email
ms: E-mel

en: Hostname
ms: Nama hos

en: IP Address
ms: Alamat IP

en: Operation
ms: Operasi

en: Phone number
ms: Nombor telefon

en: Logout
ms: Log keluar

en: Browser
ms: Pelayar

en: Message:
ms: Mesej:

en: Apply
ms: Pohon
